O nas

black-transaparent-logo

Firma powstała z pasji do pracy i współpracy z ludźmi. Założona przez Michała Purola pierwotnie przybrała kształt tradycyjnej firmy szkoleniowej pracującej na takich obszarach jak: techniki sprzedaży, negocjacje w biznesie, kreowanie wizerunku firmy, rozwój kreatywności oraz praca z trudnym klientem.

Rozwój i praca na sesjach coachingowych sprawiły, że zaczęliśmy doceniać mniejsze grupy, a jeszcze bardziej pracę indywidualną. Obecnie Tailormadelife to firma otwarta na współpracę, która działa nieszablonowo w sferach komunikacji, relacji, kreatywności jako firma budująca trwałe relacje ze swoimi klientami.

Po transformacji Tailormadelife postanowiliśmy rozwinąć sferę warsztatową w edukacji i biznesie stawiając na kreatywność i myślenie wizualne. W ten sposób powstał Klub Kreatywnej Edukacji.

KKEdu poziom

To co przekazujemy Wam każdego dnia to ogromna dawka optymizmu, nastawienia na cel i dążenia do spełnienia swoich najskrytszych marzeń. Możecie nas śledzić na blogu, FB oraz instagramie, tam dowiecie się co u nas dobrego.

Zapraszamy do współpracy i wspólnego rozwoju!