Tailormadelife w budowie.

Michał tapeta03 (1 z 1)

Nadchodzi nowa zmiana, za nową szatą graficzną i dalszym rozwojem idzie nowa forma Tailormadelife. Zapraszam Was również na drugą stronę www.kkedu.pl, na której możecie popracować ze swoją kreatywnością i znaleźć ofertę skierowaną dla dzieci, w tym m.in. warsztaty młody przedsiębiorca, które prowadzę, czy też coaching i szkolenia dla kadry pedagogicznej.

black-transaparent-logo

 

Co nowego przyniesie Tailormadelife?

Pierwszą zmianą będzie BLOG. Na wcześniejszej stronie blog opierał się głównie na zdjęciach stockowych i nie był prowadzony zbyt regularnie. Teraz mogę Wam zagwarantować, że wszystko co zobaczycie będzie opierało się o moją intensywną pracę. Nie powiem, że zdjęcia ze stocków nie pojawią się, ale zamierzam pokazać Wam ogromną część własnej pracy i pomysłów. Nadal Tailormadelife pozostaje na: facebooku oraz instagramie, zachęcam do polubienia obu profili.

Tematyka bloga to biznes i lifestyle. To co będę Wam pokazywał to nie tylko znane marki, miejsca na podróże, tematyka biznesowa, ale również w dużej mierze ludzie, bo to My wszyscy tworzymy nasz otaczający świat i na ludziach zamierzam się skupić.

Kolejny krok to VLOG, którego nadal dla Was przygotowuję, a w nim kilka nowych projektów, póki co nie zdradzę tej tajemnicy.

Michał 1574x700 01 (1 z 1)

 

Powstaje dla Was również cykl szkoleń „Od chłopaka z charakterem, do mężczyzny kształtującego charakter”. Będzie to 8 warsztatów/wykładów, na których przedstawię Wam elementarną wiedzę z zakresu rozwoju osobistego, pracy z zasobami ludzkimi, dbałości o siebie i innych.

Już teraz mogę zaprosić Was na sesje coachingowe oraz porady, które prowadzę przez cały czas.

Jak widzicie pracy przede mną jest wiele, ale robię to nie tylko dla siebie, ale też dla Was, więc trzymajcie kciuki, a już niedługo zobaczycie nową stronę i zupełnie nowy pomysł.

Michał

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *